
Припадници хрватске полиције и царине заплијенили су на граничном прелазу према Црној Гори 12,7 килограма кокаина и ухапсили албанског држављанина.
Дрога је пронађена приликом прегледа аутомобила у скровишту испод задњег сједишта возила.
Из Полицијске управе дубровачко-неретванске саопштено је да је утврђено да је дрога стигла из земаља Западне Европе и да је била намијењена даљој препродаји у Албанији.
Албански држављанин доведен је у просторије полиције на криминалистичко истраживање.
Шта Ви мислите о овоме?