Nova bolnica trebinje 8.jpg

Изградња нове болнице у Требињу је завршена, опремљена је најсавременијом и најквалитетнијом опремом, а у току је припрема документације како би почела са радом, изјавио је Срни директор Болнице Требиње Недељко Ламбета.

Ламбета је рекао да је потребно да се добије употребна дозвола и преда захтјев за почетак рада, а нада се да ће то бити завршено у јануару.

- Болница ће имати 281 лежај, шест операционих сала, ангио-салу коју досад Херцеговина није имала, најсавременију дијагностику, тако да више неће бити потребе да се одлази за услуге магнентне резонаце у друге здравствене центре - нагласио је Ламбета.

Он је изјавио да је у завршној фази обнова Одјељења неурологије које је оштећено у недавном пожару.

Према његовим ријечима, у току је кречење, а прије тога су промијењени отвори на просторији која је изгорјела, као и унутрашња врата.

- Очекујем да ће се у току ове седмице комплетно особље и пацијенти вратити на Одјељење неурологије - рекао је Ламбета.

Nova bolnica trebinje 13.jpg

Nova bolnica trebinje 12.jpg

Nova bolnica trebinje 11.jpg

Nova bolnica trebinje 10.jpg

Nova bolnica trebinje 10.jpg

Nova bolnica trebinje 9.jpg

Nova bolnica trebinje 8.jpg

Nova bolnica trebinje 7.jpg

Nova bolnica trebinje 6.jpg

Nova bolnica trebinje 5.jpg

Nova bolnica trebinje 4.jpg

Nova bolnica trebinje 3.jpg

Nova bolnica trebinje 2.jpg

Nova bolnica trebinje 1.jpg