
U 10. kolu Premijer lige u Doboju je RK "Sloga" slavila nad RK "Leotar" 37:26 (21:13). Ovo je šesta pobjeda domaćina, a sedmi poraz Trebinjaca.
Domaćin je u petom minutu vodio 4:1, a u desetom 8:2. U 20. minutu bilo je 15:6, a na poluvrijeme se otišlo sa 21:13.
Početkom drugog poluvremena, u 35. minutu, domaćin je imao plus devet 24:15, a dvanaest minuta kasnije semafor je pokazivao plus 11 – 32:21. Do kraja utakmice domaćin je održavao tu razliku tako da je krajnji rezultat 37:26.
U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Sloboda" i to će biti derbi začelja jer će igrati 13. i 14. ekipa na tabeli.
Dvorana Osnovne škole "Radoje Domanović" Osječani, 100 gledalaca. Sudijski par. Ivo Bošnjak i Josip Marić (oba iz Mostara). Delegat: Elvis Marčetić (Doboj). Isključenja. Sloga 1x2, a Leotar 1x2.
RK "Sloga": Bogdanović, Maljenović, Jakobović 1, Đekić, Paripović, Đenadija 9, Đuričić 3, Milisavljević 4, Miličević 3, Stojanović 5, Sarkić 1, Čekić 5, Zekić 3, Prestaš 3, Bosić, Bajović. Trener: Dejan Vasilić.
RK "Leeotar": Miladinović 1, Vuletić, Ninković 3, Milojević 6, Kalamanda 4, Đurašković 1, Anđušić, V. Kovač 6, D. Kovač 3, Uljarević 1, Vokši 1, Čičković, Parežanin, Zajdel, Mićević. Trener: Velibor Žarković.
Šta Vi mislite o ovome?