
Саво Минић, премијер Републике Српске рекао је данас новинарима да неће доћи до приватизације "Електропривреде РС", док је он на челу Владе РС.
На питање новинара очекује ли да неко треба одговарати због плаћања 240 милиона КМ "Цомсару РС", Минић је одговорио да ако има било каквог пропуста, да свако треба одговарати.
"Оно што ја кажем јесте то да ћемо наћи партнера и на овом концесионом пољу направити термоелектрану. Без обзира што је то прљава енергија, видимо да је ово најсигурнији облик производње електричне енергије", истакао је Минић.
Шта Ви мислите о овоме?