
Nakon uvođenja naplate parkinga u ulici Stepe Stepanovića u bivšoj kasarni, obilježena parking mjesta u zoni II javnog parkinga su tokom cijelig dana prazna.
Ipak, prava borba za slobodno parking mjesto se vodi na improvizovanim parkiralištima, koja su besplatna.
Premija je za sve vozače koji na ovim takozvanim parkinzima "uhvate" slobodno parking mjesto.


Šta Vi mislite o ovome?