
Након увођења наплате паркинга у улици Степе Степановића у бившој касарни, обиљежена паркинг мјеста у зони II јавног паркинга су током цијелиг дана празна.
Ипак, права борба за слободно паркинг мјесто се води на импровизованим паркиралиштима, која су бесплатна.
Премија је за све возаче који на овим такозваним паркинзима "ухвате" слободно паркинг мјесто.


Шта Ви мислите о овоме?