Savo minic.jpg

Предсједник Милорад Додик ме подржава и неколико пута ми је то истакао, али ми је неки дан рекао да није задовољан што слабо смјењујем нераднике.

Рекао је ово у интервјуу за Капитал премијер Републике Српске Саво Минић те се сложио са констатацијом лидера СНСД-а.

- Ми јесмо 20 година на власти и дошло је вријеме да темељно и брзо чистимо своје редове. Има проблема, оних који су ту ради себе и мандата, који нису ништа урадили и који нису видљиви. Мени је први показатељ то ако неко неће да даје изјаве за медије, ако избјегава питања. Онда сумњам у ту особу која располаже државним новцем - рекао је Минић.