
Sunčana subota u Trebinju privukla je brojne Trebinjce i turiste u centar grada. Ulice su bile pune ljudi koji su uživali u šetnji, kafi, razgovoru i ljetnoj atmosferi.
Grad na Trebišnjici i ove subote potvrđuje reputaciju da jedan od najposjećenijih destinacija juga zemlje.
Fotograf Jovan Vidaković zabilježio je živopisne prizore – osmijehe prolaznika, igru djece, prepune bašte kafića i miris ljeta koji se širi trebinjskim ulucama.
Njegova foto priča donosi djelić atmosfere kojom Trebinje u avgustu očarava svoje goste.































Šta Vi mislite o ovome?