Grab kolona vozila.jpg

На Зупцима се поново чека сатима. Колона возила која чека да пређе интегрисани гранични прелаз изме Требиња и Херцег Новог протеже се до Граба.

Ни апели возача, ни писмо првих људи Требиња и Херцег Новом нису уродили плодом, на Зупцима је потпуни колапс и очигледно да никог од надлежних не интересује рјешавање овог проблема.