Het slava.jpg

Svetom liturgijom u Manastiru Dobrićevo počelo je obilježavanje Ilindana, slave Hidroelektrana na Trebišnjici.

Liturgiju je, u prisustvu vjernog naroda, služio Aleksandar Šmanja, a vjerskom obredu i lomljenju slavskog kolača, između ostalih, prisustvovali su i članovi uprave HET-a, rukovodioci pogona i sektora i izvršni direktori u “Hidroelektranama na Trebišnjici“.