
Посљедња јулска субота у 2025. остаће уписана као једна од најтоплијих, а жива у термометру данас се зауставила на 39 степени Целзијусових.
За вечерас су најављени захлађење и киша.
Суботњи дан бројни Требињци и гости нашег града искористили су за кафу у хладовини, али и краткотрајну шетњу.



































Шта Ви мислите о овоме?