
Пријатна јулска субота у најјужнијем граду Српске донијела је 29 степени Целзијусових. Иако је љето у пуном јеку, температура је пријатна за ово доба године – таман толико да се може уживати и у сунцу и у хладу.
Улице Требиња препуне су људи. Градска пијаца јутрос је била живахна – домаћи производи, свјеже воће и поврће, херцеговачко грожђе, мед и сир – све то привлачи и Требињце и туристе.
Уживајте у фотографијама.






























Шта Ви мислите о овоме?