
Prijatna julska subota u najjužnijem gradu Srpske donijela je 29 stepeni Celzijusovih. Iako je ljeto u punom jeku, temperatura je prijatna za ovo doba godine – taman toliko da se može uživati i u suncu i u hladu.
Ulice Trebinja prepune su ljudi. Gradska pijaca jutros je bila živahna – domaći proizvodi, svježe voće i povrće, hercegovačko grožđe, med i sir – sve to privlači i Trebinjce i turiste.
Uživajte u fotografijama.






























Šta Vi mislite o ovome?