
Bajkerska subota u Trebinju je tradicionalno okupila brojne ljubitelje dvotočkaša iz regiona i Evrope.
Ulice su bile pune ljudi, u baštama kafića se tražilo mjesto više, a najmlađi Trebinjci su sa oduševljenjem pomno posmatrali brojne motocikle.
"Motorijada" je bila i ostala najava dobre sezone.






































Šta Vi mislite o ovome?