
Još jedna trebinjska subota bila je idealna za šetnju, kafu na otvorenom i uživanje u nestvarno plavom nebu.
Atmosferu na ulicama grada zabilježio je objektivom Jovan Vidaković.
Uživajte u foto-galeriji.






























Još jedna trebinjska subota bila je idealna za šetnju, kafu na otvorenom i uživanje u nestvarno plavom nebu.
Atmosferu na ulicama grada zabilježio je objektivom Jovan Vidaković.
Uživajte u foto-galeriji.





























Šta Vi mislite o ovome?