У 27. колу Првелиге Српске у Приједору је ФК "Рудар" резултатом 5:0 (3:0) побиједио ФК "Леотар". На тај начин Приједорчани су дошли до 48 бодова, а Требињци су остали на 42.

Шта рећи о утакмици у којој је примљена петарда, осим да је виђена лоша игра Требињаца. Домаћин је повео голом Да Силве у деветом минуту, а други гол дјело је Пекије. Трећи гол постигао је у 30. минуту из једанаестерца Салчин. Резултатом 3:0 отишло се на полувријеме.

Салчин је у 53. минуту постигао четврти, а Да Силва је у 65. минуту запечатио судбину Леотара.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Славија" из Источног Сарајева.

Градски стадион Приједор, 200 гледалаца. Главни судија: Стефан Ђукић (Угљевик). Помоћне судије: Божидар Рустић (Градишка) и Милан Спасојевић (Зворник). Делегат: Борислав Граховац (Козарска Дубица). Жути картони: Бекић и Раковић (Рудар), а Ђајић (Леотар).

ФК "Рудар": Тришић, Сајак, Пекија, Салчин, Шебез (од 66.минута Рауш), Живановић (од 66. минута Марић), Бекић (од 66. минута Њамцуловић), Раковић, Амоа (од 66. минута Смајић), Билбија, Да Силва (од 66. минута Кесић).

ФК "Леотар": Перишић, Миловић, Цмиљановић, Бабић, Бегић, Леко, Маријага, Шушњар, Ковачевић (од 46. минута Татар), Васиљевић, Милић (од 46. минута Ђуричковић).