У 7. колу Лиге за опстанак у Доњем Вакуфу је КК "Промо" изгубио од КК "Леотар" 68:71 (26:16, 15:18, 12:18, 15:19). Домаћин је само прву четвртину ријешио у своју корист са десет кошева разлике, а у остале три четвртине био је бољи Леотар.

Повео је домаћин, а у петом минуту било је 10:10. До краја прве четвртине домаћин је постигао 16 поена, а гости шест тако да је првих десет минута завршило са 26:16.

Средином друге четвртине гости су дошли на минус два — 26:24, али се на полувријеме отишло са резултатом 41:34. Домаћини су и током треће четвртине одржавали предност која је у 24. минуту износила 10 кошева — 46:36, али се у посљедњих десет минута ушло са минималном предношћу 53:52.

Леотар долази у минимално вођство 53:54 у 32. минуту, али домаћин поново преузима вођство. Рикало 32. секунде до краја утакмице изједначава резултат на 68:68, а Миловић тројком двије секунде до краја утакмице доводи своју екипу до побједе од 68:71.

Најефикаснији у редовима домаћина били су Кошанин са 16 и Давид са 13 кошва, а код побједника Рикало са 22 и Миловић са 15 кошева.

У наредном колу у Требиње долази КК "Славија" из Источног Сарајева.

КК "Промо": Кошанин 16, Киеффер 9, Алкић 5, Давид 13, Јосиповић 7, Имамовић, Василевски 2, Петојевић 6, Ковачевић 8, Халилчевић 2. Тртенер: Слободан Нинић.

КК "Леотар": Рикало 22, Милидраговић 3, Глоговац 11, Миловић 15, Пилиндавић 8, Ђурасовић, Аџић 2, Марковић, Шакотић, Милановић 10. Тренер: Марко Ичелић.