У другој утакмици четвртфинала плеј-офа за првака БиХ у кошарци за жене ЖКК "Леотар 03" је у Спортској дворани “Милош Мрдић” након одличне игре побиједио КЖК "Челик" из Зенице 73:68 (11:12, 21:18, 21:18, 20:20). Овом побједом Требињке су заказале трећу утакмицу која ће се одиграти у Зеници.

Милица Даковић је првим кошевима најавила одлично издање своје екипе, а након пет минута игре било је 5:5. До краја прве четвртине домаћа екипа постигла је пет, а гошће шест кошева тако да је првих десет минута завршено резултатом 11:12.

Током друге четвртине све до 17. минута екипе наизмјенично воде, а онда домаће играчице стварају предност од пет кошева разлике 29:24, али се ипак са плус два отишло на полувријеме 32:30.

Средином треће четвртине екипа Милорада Надаждина има и плус седам 44:37, али се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 53:48.

Зеничанке се не предају и у 35. минуту имају и предност од три коша 58:61. Кошевима из слободних бацања Милаковићеве домаћа екипа стиже до изједначења 63:63, али онда Даковићева постиже седам кошева и домаћа екипа стиже до плус седам 70:63 два минута до краја утакмице.

Времена за преокрет гошћи није било и малене су дошле до заслужене побједе 73:68.

Све играчице Леотара заслужују похвале, али опет предњачи Јована Милаковић са дабл-дабл учинком од 18 кошева и 19 скокова, а ту су још двоцифрене Даковићева са 18 и Кузмановићева са 15 кошева, а код гошћи двије играчице имале су дабл-дабл и то Селимовићева са 19 кошева и 16 скокова и Мустафица са 23 коша и 11 скокова.

ЖКК "Леотар 03": Даковић 19, Кузмановић 15, С. Достинић 4, Милаковић 18, Лаловић 9, Б. Достинић, Чичковић, Савић 6, Бердовић, Надаждин, Игњатић 2, Шапурић. Тренер: Милорад Надаждин.

КЖК "Челик": Исаковић 5, Радуловић 2, Ристић 9, Селимовић 19, Мустафица 23, Мачкић 5, Талић, Зукић, Пашалић, Кадић 5. Тренер: Аида Калушић.