У 4. колу Лиге за опстанак КК "Приједор је као домаћин побиједио КК "Леотар 97:89 (22:24, 23:16, 22:24, 30:25).

Домаћин је боље започео утакмицу, али гости су се стабилизовали и преокренули вођство. Први период ријешили су у своју корист 22:24.

Другу четвртину домаћин рјешава у своју корист 23:16 тако да се на полувријеме отишло са резултатм 45:40. Током треће четвртине домаћин повећава своју предност која у 25. минуту износи плус 16 кошева — 47:29. До краја четвртине Требињци смањују тако да се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 67:64.

У четвртој четвртини мнаставља се мртва трка и у 36. минуту је неријешено 83:83. Ипак, до краја утакмице боље се сналази домаћин који побјеђује резултатом 97:89.

Код побједника најефикаснији је био Станковић са 21 и Лончар са 19 кошева, а код гостију Рикало са 21 и Миловић са 21 кошем.

КК "Приједор": Станковић 21, Бојанић 11, Лулић 4, Деметриус 15, Гутаљ 12, Ломчар 19, Вукић, Адамовић 5, Вучинић 10, Тодоровић, Анделија, Крагуљ. Тренер: Данило Палалић.

КК "Леотар": Ђурасовић 9, Гобовић 13, Рикало 21, Пилиндавић 3, Аџић 2, Марковић 9, Милидраговић 3, Глоговац, Миловић 16, Милановић 9. Тренер: Марко Ичелић.