U 4. kolu Lige za opstanak KK "Prijedor je kao domaćin pobijedio KK "Leotar 97:89 (22:24, 23:16, 22:24, 30:25).

Domaćin je bolje započeo utakmicu, ali gosti su se stabilizovali i preokrenuli vođstvo. Prvi period riješili su u svoju korist 22:24.

Drugu četvrtinu domaćin rješava u svoju korist 23:16 tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatm 45:40. Tokom treće četvrtine domaćin povećava svoju prednost koja u 25. minutu iznosi plus 16 koševa — 47:29. Do kraja četvrtine Trebinjci smanjuju tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 67:64.

U četvrtoj četvrtini mnastavlja se mrtva trka i u 36. minutu je neriješeno 83:83. Ipak, do kraja utakmice bolje se snalazi domaćin koji pobjeđuje rezultatom 97:89.

Kod pobjednika najefikasniji je bio Stanković sa 21 i Lončar sa 19 koševa, a kod gostiju Rikalo sa 21 i Milović sa 21 košem.

KK "Prijedor": Stanković 21, Bojanić 11, Lulić 4, Demetrius 15, Gutalj 12, Lomčar 19, Vukić, Adamović 5, Vučinić 10, Todorović, Andelija, Kragulj. Trener: Danilo Palalić.

KK "Leotar": Đurasović 9, Gobović 13, Rikalo 21, Pilindavić 3, Adžić 2, Marković 9, Milidragović 3, Glogovac, Milović 16, Milanović 9. Trener: Marko Ičelić.