У утакмици баража за попуну Прве лиге Републике Српске у футсалу у Приједору је КМФ "Приједор" играо неријешено 5:5 против ФК "Захумље". Будући да су Требињци у првој утакмици побиједили са 6:1 они су нови чланови Прве лиге Републике Српске.

Повео је домаћин голом Голића у осмом минуту, а исти играч је у 18. минуту повећао вођство своје екипе. На полувријеме се отишло са резултатом 2:0.

Домаћин је преко Панића у 22. минуту повео са 3:0, а три минута касније Саша Стојнић је постигао и четврти гол за домаћина. Није било лако играчима Захумља у тим тренуцима, али се нису предавали.

Резултат се убрзо промијенио у корист гостију који су преко Срђана Андрића у 29. и 33. минуту смањили резултат на 4:2. Гости су преко Бегенишића у 34. минуту прво смањили, а у 36. минуту Милан Дабарчић је изједначио резултат на 4:4.

Другим голом Панића у 37. минуту повео је домаћин, али коначан резултат 5:5 поставио је аутоголом Огњен Гаврановић у 39. минуту.

Спортска дворана "Младост", 300 гледалаца. Жути картони: Мариновић, Панић и Стојнић (Приједор), а Милидраговић, Бегенишић, Цимирот, Саво Андрић и Вујовић (Захумље).

КМФ "Приједор": Гаврановић, Мршић, Голић, Мариновић, Миодраговић, Лукић, Панић, Миљевић, Стојнић, Пекља, Кугић.

ФК "Захумље": Дабарчић, Милидраговић, Бегенишић, Цимирот, Срђан Андрић, Тубић, Саво Андрић, Нинковић, Вујовић.