У 22. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је побиједио КЖК "Челик" из Зенице 93:88 (25:25, 23:19, 18:21, 27:23). Овом побједом Требињке су у регуларном дијелу првенства освојиле пето, а гошће четврто мјесто.

Ово је била неизвјесна утакмица током свих 40. минута. Повеле су гошће 0:2, а у шестом минуту било је 17:17. До краја прве четвртине обје екипе су постигле по осам кошева тако да је резултат био 25:25.

У 15. минуту семафор је показивао 35:35. До одласка на одмор гошће су направиле серију 13:9 тако да се са резултатом 48:44 отишло на одмор.

У 35. минуту након два коша Јоване Милаковић на семафору је писало 54:54, а резултатом 66:65 ушло се у посљедњих десет минута.

Током четвртог периода водила се рововска борба и Леотар 03 је дошао до заслужене побједе.

Након утакмице тренер Леотара 03 Милорад Надаждин је истакао да је ово била тактичка утакмица јер су његови центри избачени из игре — Лаловић због пет личних, а Игњатић је рано зарадила четири личне.

Најефикаснији у редовима домаћина биле су Милаковићева са 25 и Кузмановићева са 24 коша, а код гошћи Селимовићева са 22 коша.

ЖКК "Леотар 03": Даковић 18, Кузмановић 24, С. Достинић 6, Милаковић 25, Лаловић 14, Б. Достинић, Чичковић, Савић 2, Бердовић, Игњатић 4, Шапурић, Бован. Тренер: Милорад Надаждин.

КЖК "Челик": Исаковић 17, Ристић 19, Селимовић 22, Кадић 14, Мустафица 11, Мачкић, Талић, Халач, Зукић, Радуловић 5, Пашалић, Шестић. Тренер: Аида Калушић.