U 22. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je pobijedio KŽK "Čelik" iz Zenice 93:88 (25:25, 23:19, 18:21, 27:23). Ovom pobjedom Trebinjke su u regularnom dijelu prvenstva osvojile peto, a gošće četvrto mjesto.

Ovo je bila neizvjesna utakmica tokom svih 40. minuta. Povele su gošće 0:2, a u šestom minutu bilo je 17:17. Do kraja prve četvrtine obje ekipe su postigle po osam koševa tako da je rezultat bio 25:25.

U 15. minutu semafor je pokazivao 35:35. Do odlaska na odmor gošće su napravile seriju 13:9 tako da se sa rezultatom 48:44 otišlo na odmor.

U 35. minutu nakon dva koša Jovane Milaković na semaforu je pisalo 54:54, a rezultatom 66:65 ušlo se u posljednjih deset minuta.

Tokom četvrtog perioda vodila se rovovska borba i Leotar 03 je došao do zaslužene pobjede.

Nakon utakmice trener Leotara 03 Milorad Nadaždin je istakao da je ovo bila taktička utakmica jer su njegovi centri izbačeni iz igre — Lalović zbog pet ličnih, a Ignjatić je rano zaradila četiri lične.

Najefikasniji u redovima domaćina bile su Milakovićeva sa 25 i Kuzmanovićeva sa 24 koša, a kod gošći Selimovićeva sa 22 koša.

ŽKK "Leotar 03": Daković 18, Kuzmanović 24, S. Dostinić 6, Milaković 25, Lalović 14, B. Dostinić, Čičković, Savić 2, Berdović, Ignjatić 4, Šapurić, Bovan. Trener: Milorad Nadaždin.

KŽK "Čelik": Isaković 17, Ristić 19, Selimović 22, Kadić 14, Mustafica 11, Mačkić, Talić, Halač, Zukić, Radulović 5, Pašalić, Šestić. Trener: Aida Kalušić.