У 21. колу Премијер лиге БиХ у Добоју су рукометаши Слоге и РК "Леотар" одиграли неријешено 28:28. Треба истаћи и да је прва утакмица у Требињу завршена идентичним резултатом.

Након овог кола Требињци се налазе на четвртом мјесту са 23 бода.

Повео је домаћин са 3:1, а у деветом минуту било је 5:2. На средини првог полувремена семафор је показивао 8:3, а у 22. минуту било је 12:9. На полувријеме се отишло са плус три гола за домаћина 16:13.

На почетку другог полувремена у 35. минуту домаћин је имао само гол предности 16:15, а у 42. минуту дошло је до изједначења 18:18. Голом Тепића у 53. минуту гости су повели 24:25. Домаћин је повео са 27:26, али Тепић је постигао гол за изједначење 27:27.

Домаћин је повео у посљедњем минуту 28:27, али Парежанин је десетак секунди прије краја изједначио на 28:28. Домаћин у преосталих десетак секунди није успио да постигне гол тако да је ова утакмица завршила неријешеним реултатом 28:28.

Најефикаснији код домаћина био је Дано Ђенадија, а код гостију Парежанин са девет голова.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слобода" из Тузле.

Стадион спортских игара, 500 гледалаца. Судијски пар: Јован Бабић и Борислав Богданић (обојица из Бањалуке). Делегат: Елдан Хурић (Горажде). Искључења: 5x2 (Слога), а 4x2 (Леотар).

МРК "Слоаг": Стојановић 4, Тодоровић 4, С. Станковић 6, Марковић 2, Ђ.Ристић, Стјепановић 1, Ђенадија 9, Муминовић, Крајина, Радојчић, Богдановић, Маричић, Дејановић, Д. Ристић 2, Лазић, Бајовић. Тренер: Дејан Василић.

РК "Леотар": Савовић, Милојевић, В. Станковић 3, Ратковић 1, Парежанин 9, Кукић 1, Бердовић, Јовановић, Анђушић, Тепић 3, Павичић 2, Уљаревић 1, Шукић 8.Тренер: Драгиша Кораћевић.