U 21. kolu Premijer lige BiH u Doboju su rukometaši Sloge i RK "Leotar" odigrali neriješeno 28:28. Treba istaći i da je prva utakmica u Trebinju završena identičnim rezultatom.

Nakon ovog kola Trebinjci se nalaze na četvrtom mjestu sa 23 boda.

Poveo je domaćin sa 3:1, a u devetom minutu bilo je 5:2. Na sredini prvog poluvremena semafor je pokazivao 8:3, a u 22. minutu bilo je 12:9. Na poluvrijeme se otišlo sa plus tri gola za domaćina 16:13.

Na početku drugog poluvremena u 35. minutu domaćin je imao samo gol prednosti 16:15, a u 42. minutu došlo je do izjednačenja 18:18. Golom Tepića u 53. minutu gosti su poveli 24:25. Domaćin je poveo sa 27:26, ali Tepić je postigao gol za izjednačenje 27:27.

Domaćin je poveo u posljednjem minutu 28:27, ali Parežanin je desetak sekundi prije kraja izjednačio na 28:28. Domaćin u preostalih desetak sekundi nije uspio da postigne gol tako da je ova utakmica završila neriješenim reultatom 28:28.

Najefikasniji kod domaćina bio je Dano Đenadija, a kod gostiju Parežanin sa devet golova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi RK "Sloboda" iz Tuzle.

Stadion sportskih igara, 500 gledalaca. Sudijski par: Jovan Babić i Borislav Bogdanić (obojica iz Banjaluke). Delegat: Eldan Hurić (Goražde). Isključenja: 5x2 (Sloga), a 4x2 (Leotar).

MRK "Sloag": Stojanović 4, Todorović 4, S. Stanković 6, Marković 2, Đ.Ristić, Stjepanović 1, Đenadija 9, Muminović, Krajina, Radojčić, Bogdanović, Maričić, Dejanović, D. Ristić 2, Lazić, Bajović. Trener: Dejan Vasilić.

RK "Leotar": Savović, Milojević, V. Stanković 3, Ratković 1, Parežanin 9, Kukić 1, Berdović, Jovanović, Anđušić, Tepić 3, Pavičić 2, Uljarević 1, Šukić 8.Trener: Dragiša Koraćević.