У 2. колу Лиге за опстанак у Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар је побиједио КК "Промо" из Доњег Вакуфа резултатом 94:88 (27:25, 24:21, 21:17, 22:25).

Гости су повели тројкама бившег играча Леотара Кошанина и Американца Киеффера, а прве кошеве домаћин је постигао у другом минуту преко Глоговца.

Тројком Пилиндовића домаћин преузима вођство 8:6 у трећем минуту да би у петом минуту гости поново водили 14:18. До краја четвртине домаћин је постигао 13 поена, а гости девет тако да је првих десет минута завршило 27:25.

Током друге четвртине Леотар повећава предност (први пут шест кошева у 14. минуту 40:34, па 42:36), а на полувријеме се отишло са 51:46. Средином треће четвртине тројкама Пилиндовића и Глоговца домаћин долази до плус 14 кошева (65:51, 66:52), а у посљедњу четвртину ушло се са плус девет 72:63.

У 34. минуту била је и највећа предност на утакмици за Требињце — плус 16 (83:67), али је утакмица завршена 94:88.

Најефикаснији код побједника били су Ђурасовић са 17 и Рикало са 14 кошева, а код гостију Кошанин са 27 кошева.

У наредном колу у Требиње долази КК "Орловик" из Жепча.

КК "Леотар": Ђурасовић 17, Рикало 14, Глоговац 13, Шакотић 10, Пилиндавић 10, Гобовић, Аџић 3, Марковић, Милидраговић 14, Миловић 5, Крстајић, Милановић. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Промо": Кошанин 27, Киеффер 29, Алкић 5, Давид 5, Јосиповић, Имамовић, Василевски 4, Петојевић 12, Ковачевић 11, Халилчевић 5. Тренер: Слободан Нинић.