U 2. kolu Lige za opstanak u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" KK "Leotar je pobijedio KK "Promo" iz Donjeg Vakufa rezultatom 94:88 (27:25, 24:21, 21:17, 22:25).

Gosti su poveli trojkama bivšeg igrača Leotara Košanina i Amerikanca Kieffera, a prve koševe domaćin je postigao u drugom minutu preko Glogovca.

Trojkom Pilindovića domaćin preuzima vođstvo 8:6 u trećem minutu da bi u petom minutu gosti ponovo vodili 14:18. Do kraja četvrtine domaćin je postigao 13 poena, a gosti devet tako da je prvih deset minuta završilo 27:25.

Tokom druge četvrtine Leotar povećava prednost (prvi put šest koševa u 14. minutu 40:34, pa 42:36), a na poluvrijeme se otišlo sa 51:46. Sredinom treće četvrtine trojkama Pilindovića i Glogovca domaćin dolazi do plus 14 koševa (65:51, 66:52), a u posljednju četvrtinu ušlo se sa plus devet 72:63.

U 34. minutu bila je i najveća prednost na utakmici za Trebinjce — plus 16 (83:67), ali je utakmica završena 94:88.

Najefikasniji kod pobjednika bili su Đurasović sa 17 i Rikalo sa 14 koševa, a kod gostiju Košanin sa 27 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KK "Orlovik" iz Žepča.

KK "Leotar": Đurasović 17, Rikalo 14, Glogovac 13, Šakotić 10, Pilindavić 10, Gobović, Adžić 3, Marković, Milidragović 14, Milović 5, Krstajić, Milanović. Trener: Marko Ičelić.

KK "Promo": Košanin 27, Kieffer 29, Alkić 5, David 5, Josipović, Imamović, Vasilevski 4, Petojević 12, Kovačević 11, Halilčević 5. Trener: Slobodan Ninić.