У 23. колу Прве лиге Републике Српске у Бијељини је ФК "Радник" резултатом 1:0 (0:0) побиједио ФК "Леотар". Лидер на табелу је успио да дође до 16 побједе, а ово је гостима девети пораз и остали су на 36 бодова и на седмом мјесту.

Једини гол на утакмици постигао је Васић у надокнади времена, у 92. минута, из једанаестерца.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Љубић" из Прњавора.

Градски стадион, 1.100 гледалаца. Главни судија: Вања Ајдер (Бањалука). Помоћне судије: Бранимир Ђермановић (Челинац) и Данијел Мићић (Добој). Делегат: Бојан Милановић (Козарска Дубица). Жути картон: Дејан Живковић, Круз и Максимовић (Радник), а Родригез, Васиљевић, Капор и Максић (Леотар).

ФК "Радник": Лакић, Живковић, Јосиповић, Јањић, Васић, Круз (од 63. минута Дошло), Стевановић (од 63.минута Максимовић), Перишић, Сантрач (од 70. минута Амиџић), Циеф, Гаврић (од 76. минута Гојков).

ФК "Леотар": Видаковић, Миловић, Бабић (од 70. минута Капор), Леко, Ђајићв(од 17. минута Максић), Татар, Мариага (од 86. минута Панџић), Шушњар, Родригез, Ковачевић (од 46. минута Ђудерија), Васиљевић.