U 23. kolu Prve lige Republike Srpske u Bijeljini je FK "Radnik" rezultatom 1:0 (0:0) pobijedio FK "Leotar". Lider na tabelu je uspio da dođe do 16 pobjede, a ovo je gostima deveti poraz i ostali su na 36 bodova i na sedmom mjestu.

Jedini gol na utakmici postigao je Vasić u nadoknadi vremena, u 92. minuta, iz jedanaesterca.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Ljubić" iz Prnjavora.

Gradski stadion, 1.100 gledalaca. Glavni sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Pomoćne sudije: Branimir Đermanović (Čelinac) i Danijel Mićić (Doboj). Delegat: Bojan Milanović (Kozarska Dubica). Žuti karton: Dejan Živković, Kruz i Maksimović (Radnik), a Rodrigez, Vasiljević, Kapor i Maksić (Leotar).

FK "Radnik": Lakić, Živković, Josipović, Janjić, Vasić, Kruz (od 63. minuta Došlo), Stevanović (od 63.minuta Maksimović), Perišić, Santrač (od 70. minuta Amidžić), Cief, Gavrić (od 76. minuta Gojkov).

FK "Leotar": Vidaković, Milović, Babić (od 70. minuta Kapor), Leko, Đajićv(od 17. minuta Maksić), Tatar, Mariaga (od 86. minuta Pandžić), Šušnjar, Rodrigez, Kovačević (od 46. minuta Đuderija), Vasiljević.