У утакмици 21. кола Прве лиге Републике Српске у Фочи је домаћи клуб ФК "Сутјеска" резултатом 1:0 (0:0) славила над ФК "Леотар". Ово је осми пораз Требињаца, а девета побједа Фочака.

Фочацима је ово прва прољећна побједа. Током првих 45. минута није било голова. Гледаоци су у 55. минуту видјели једини гол, а стријелац је био Ивановић.

До краја утакмице није било промјена тако да је домаћин пчобиједио минималним резултатом 1:0.

У наредном колу у Требиње долази екипа ФК "Жељезничар" из Бањалуке.

Градски стадион у Фочи, 200 гледалаца. Главни судија: Бојан Митровић (Бијељина). Помоћне судије: Његослав Бошковић (Бијељина) и Војо Зуровац (Невесиње). Делегат: Дејан Шипка (Бањалука). Жути картони: Михајловић (Сутјеска), Бабић, Мариага, Родригуес и Шушњар (Леотар).

ФК "Сутјеска": Дабић, Ивановић, Дачевић (од 76. минута Павловић), Д. Мојовић, Н. Мојовић, Милутиновић, Михајловић, Ђорђевић, Благојевић (од 73. минута Митрашиновић), Самарџић (од 63. минута Ђерић), Ристовић (од 73. минута Радовић).

ФК "Леотар": Видаковић, Цмиљановић (од 37. минута Капор), Бабић, Бегић (од 46. минута Шушњар), Колак (од 46. минута Ковачевић), Леко, Татар, Мариага, Родригуес, Васиљевић, Милић (од 57. минута Паранос).