U utakmici 21. kola Prve lige Republike Srpske u Foči je domaći klub FK "Sutjeska" rezultatom 1:0 (0:0) slavila nad FK "Leotar". Ovo je osmi poraz Trebinjaca, a deveta pobjeda Fočaka.

Fočacima je ovo prva proljećna pobjeda. Tokom prvih 45. minuta nije bilo golova. Gledaoci su u 55. minutu vidjeli jedini gol, a strijelac je bio Ivanović.

Do kraja utakmice nije bilo promjena tako da je domaćin pčobijedio minimalnim rezultatom 1:0.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa FK "Željezničar" iz Banjaluke.

Gradski stadion u Foči, 200 gledalaca. Glavni sudija: Bojan Mitrović (Bijeljina). Pomoćne sudije: Njegoslav Bošković (Bijeljina) i Vojo Zurovac (Nevesinje). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Žuti kartoni: Mihajlović (Sutjeska), Babić, Mariaga, Rodrigues i Šušnjar (Leotar).

FK "Sutjeska": Dabić, Ivanović, Dačević (od 76. minuta Pavlović), D. Mojović, N. Mojović, Milutinović, Mihajlović, Đorđević, Blagojević (od 73. minuta Mitrašinović), Samardžić (od 63. minuta Đerić), Ristović (od 73. minuta Radović).

FK "Leotar": Vidaković, Cmiljanović (od 37. minuta Kapor), Babić, Begić (od 46. minuta Šušnjar), Kolak (od 46. minuta Kovačević), Leko, Tatar, Mariaga, Rodrigues, Vasiljević, Milić (od 57. minuta Paranos).