У 22. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу група југ у Фочи је КМФ "Медицински факултет" ремизирао 3:3 (0:1) са КМФ Захумље.

Гости су повели у трећем минуту са 0:1 аутоголом Вилотића. До одласка на полувријеме више није било голова тако да се отишло са минималним вођством Требињаца.

У 22. минуту су гости повели голом Бегенишића са 0:2, али је минут касније Срђан Андрић аутоголом смањио резултат на 1:2, а одмах затим Димитрије Остојић је изједначио на 2:2.

Домаћин је дао и трећи гол у 31. минуту преко Остојића, а Требињци су успјели да изједначе преко Сава Андрића у 36. минуту. До краја утакмице више није било голова тако да је ова утакмица завршена резултатом 3:3.

Сада слиједи доигравање за улазак у Прву лигу Републике Српске.

Крајем ове седмице знаће се противник, али се зна да ће прву утакмицу Требињци играти у гостима.

Спортска дворана Фоча, 50 гледалаца. Први судија: Душан Берак, а други судија: Страхиња Вуковић (оба из Требиња): Делегат: Далибор Рашевић (Фоча).

КМФ "Медицински факултет": Вилотић, Малиш, Бокоњић, Остојић, Милић, Аћимовић, Смиљанић.

КМФ "Захумље": Тубић, Милидраговић, Нинковић, Бегенишић, Срђан Андрић, Дабарчић, Саво Андрић, Вујовић, Ристић, Ћурић.