U 22. kolu Druge lige Republike Srpske u futsalu grupa jug u Foči je KMF "Medicinski fakultet" remizirao 3:3 (0:1) sa KMF Zahumlje.

Gosti su poveli u trećem minutu sa 0:1 autogolom Vilotića. Do odlaska na poluvrijeme više nije bilo golova tako da se otišlo sa minimalnim vođstvom Trebinjaca.

U 22. minutu su gosti poveli golom Begenišića sa 0:2, ali je minut kasnije Srđan Andrić autogolom smanjio rezultat na 1:2, a odmah zatim Dimitrije Ostojić je izjednačio na 2:2.

Domaćin je dao i treći gol u 31. minutu preko Ostojića, a Trebinjci su uspjeli da izjednače preko Sava Andrića u 36. minutu. Do kraja utakmice više nije bilo golova tako da je ova utakmica završena rezultatom 3:3.

Sada slijedi doigravanje za ulazak u Prvu ligu Republike Srpske.

Krajem ove sedmice znaće se protivnik, ali se zna da će prvu utakmicu Trebinjci igrati u gostima.

Sportska dvorana Foča, 50 gledalaca. Prvi sudija: Dušan Berak, a drugi sudija: Strahinja Vuković (oba iz Trebinja): Delegat: Dalibor Rašević (Foča).

KMF "Medicinski fakultet": Vilotić, Mališ, Bokonjić, Ostojić, Milić, Aćimović, Smiljanić.

KMF "Zahumlje": Tubić, Milidragović, Ninković, Begenišić, Srđan Andrić, Dabarčić, Savo Andrić, Vujović, Ristić, Ćurić.