U 22. kolu Druge lige Republike Srpske u futsalu grupa jug u Trebinju je KMF "Akademac" pobijedio KMF "Višegrad" rezultatom 5:1 (3:0). Ovo je bilo i posljednje kolo tako da je Akademac ostao na prvom mjestu sa 51 bodom i gol razlikom 90:46.

Trebinjci sada čekaju play-off doigravanje za popunu Prve lige Republike Srpske.

Domaćin je poveo u 10. minutu golom Dejana Janjoša, a drugi gol je dao Ognjen Aćimović u 17. minutu. Samo minut kasnije isti igrač povisio je rezultat na 3:0 i sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Odmah na početku drugog poluvremena u 21. minutu Mandić je dao i četvrti gol. Filipović je u 27. minutu dao jedini gol za goste i smanjio rezultat na 4:1. Samo minut kasnije Milošević je dao peti gol i postavio konačan rezultat ove utakmice.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić", 100 gledalaca. Prvi sudija: Dušan Berak, a drugi Slobodan Vukosav (Trebinje). Delegat: Dalibot Stupić (Trebinje).

KMF "Akademac": Stepanović, Janjoš, P: Šešelj, O. Šešelj, Milošević, Miladinović, Mandić, O. Milojević, Lojović, Čečurur, Aćimović, Milojević.

KMF "Višegrad": Sarić, Filipović, D. Ninković, Vukotić, Baranac.