У 21. колу Првенства БиХ у Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар" је поражен од КК "Борац" 80:85 (22:23, 14:16,. 26:21, 18;25).

Гости су повели 0:2, а домаћин је изједначио и водили су све до 20 секунди до краја прве четвртине када Аџић даје тројку и доводи своју екипу у вођство 22:21. У посљедњем нападу Драгојевић даје два коша тако да је прва четвртина завршена 22:23.

Домаћин је у току друге четвртине у предности све до 15. минута када гости преузимају вођство и са рерзултатом 36:39 одлази се на полувријеме.

Током треће четвртине наставља се неизвјесна утакмица у којој се обје екипе смјењују у вођству и у посљедњих десет минута ушло се са два коша предности домаћина 62:60.

Гости у посљедњих десет минута преокрећу резултат у своју корист тако да је у 35. минуту било плус пет за њих 69:74. Тројком Миловића 44 секунде до краја утакмице на семафору је писало 80:80, а Шарић је одмах вратио тројку за вођство Борца од 80:83.

Шакотић није погодио тројку за изједначење, а Симић је погодио два слободна за 80:85. У посљедњем нападу Миловић је промашио тројку тако да је коначан резултат 80:85.

Најефикаснији у редовима Леотара био је Миловић са 17 кошева, Аџић је дао 13  док је код гостију Симић дао 22 коша.

У наредном колу Требињци гостују у Сарајеву гдје га дочекује КК "Спарс".

КК "Леотар": Ђурасовић 8, Глоговац 9, Милидраговић 5, Шакотић 12, Миловић 17, Аџић 13, Марковић, Рикало 3, Вучинић, Крстајић 10, Милановић 2, Бојанић 1. Тренер: Марко Ичелић.

КК Борац": Драгојевић 4, Гаврић, Симић 22, В. Бошковић 14, Делалић 10, Милошевић 3, Протић 8, Грубелић 3, Поповић 3, Шарић 14, С. Бошковић 4. Тренер: Зоран Кашћелан.