U 21. kolu Prvenstva BiH u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" KK "Leotar" je poražen od KK "Borac" 80:85 (22:23, 14:16,. 26:21, 18;25).

Gosti su poveli 0:2, a domaćin je izjednačio i vodili su sve do 20 sekundi do kraja prve četvrtine kada Adžić daje trojku i dovodi svoju ekipu u vođstvo 22:21. U posljednjem napadu Dragojević daje dva koša tako da je prva četvrtina završena 22:23.

Domaćin je u toku druge četvrtine u prednosti sve do 15. minuta kada gosti preuzimaju vođstvo i sa rerzultatom 36:39 odlazi se na poluvrijeme.

Tokom treće četvrtine nastavlja se neizvjesna utakmica u kojoj se obje ekipe smjenjuju u vođstvu i u posljednjih deset minuta ušlo se sa dva koša prednosti domaćina 62:60.

Gosti u posljednjih deset minuta preokreću rezultat u svoju korist tako da je u 35. minutu bilo plus pet za njih 69:74. Trojkom Milovića 44 sekunde do kraja utakmice na semaforu je pisalo 80:80, a Šarić je odmah vratio trojku za vođstvo Borca od 80:83.

Šakotić nije pogodio trojku za izjednačenje, a Simić je pogodio dva slobodna za 80:85. U posljednjem napadu Milović je promašio trojku tako da je konačan rezultat 80:85.

Najefikasniji u redovima Leotara bio je Milović sa 17 koševa, Adžić je dao 13  dok je kod gostiju Simić dao 22 koša.

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Sarajevu gdje ga dočekuje KK "Spars".

KK "Leotar": Đurasović 8, Glogovac 9, Milidragović 5, Šakotić 12, Milović 17, Adžić 13, Marković, Rikalo 3, Vučinić, Krstajić 10, Milanović 2, Bojanić 1. Trener: Marko Ičelić.

KK Borac": Dragojević 4, Gavrić, Simić 22, V. Bošković 14, Delalić 10, Milošević 3, Protić 8, Grubelić 3, Popović 3, Šarić 14, S. Bošković 4. Trener: Zoran Kašćelan.