У 20. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу група југ КМФ "Раднички" из Новог Горажда је на домаћем терену изгубио од КМФ "Захумље" 0:6 (0:1). Овом побједом Требињци су поново на другом мјесту са 40 бодова, а три мање имају КМФ "Јахорина" (Пале) и КМФ "Калиновик".

Гледаоци су у првих 20 минута могли да виде само један гол. Гол је дао Цимирот у 14. минуту тако да се минималним резултатом отишло на полувријеме.

Оно што су пропустили у првом полувремену Требињци су надокнадили у других 20 минута. Милидраговић је у 22. минуту дао други, а само два минута касније Цимирот је дао и трећи гол за Захумље.

Нинковић је у 37. минуту довео своју екипу у вођство од 0:4, а само минут касније Бегенишић је из казненог ударца са 10 метара дао и пети гол. Коначан резултат 0:6, а свој други гол на утакмици дао је Бегенишић у 40. минуту.

У наредном колу у Требињу се игра дерби кола, а и првенства јер се састају два требињска клуба КМФ "Академац" и КМФ "Захумље".

Академац је осигурао прво мјесто, а Захумље ако жели да игра доигравање не смије да изгуби.

Гледалаца 100. Први судија: Бојан Пејић (Соколац). Други судија: Немања Јовичић (Источно Сарајево). Делегат: Дарко Кусмук (Пале).

КМФ "Раднички": Пљеваљчић, Д. Чарапић, Миловић, Ђ. Ђурђевић, Н. Ђурђевић, Ј. Чарапић, Јовановић, Јанковић, Томић, М. Чарапић, Петровић, Јагодић.

КМФ "Захумље": Тубић, Милидраговић, Бегенишић, Цимирот, Срђан Андрић, Саво Андрић, Нинковић, Вујовић, Ристић, Ћурић.