У 20. колу Премијер лиге у Приједору је КК "Приједор Спартак" поражен од КК "Леотар" 90:95 (30:21, 15:28, 20:21, 25:25). Требињци су тако дошли до девете побједе.

Домаћин је фуриозно почео јер је након почетног резултата 2:2 у петом минуту имао плус 11 — 15:4, а предност је домаћин одржавао током првих десет минута. Овај период завршио је резултатом 30:21.

Током друге четвртине гости полако смањују разлику и у 15. минуту је 34:30. Леотар изједначује резултат 90 секунди до одласка на одмор на 42:42, а затим и на 45:45 и у посљедњих 60 секунди направио је разлику 0:4 и са резултатом 45:49 одлази се на полувријеме.

Домаћин се у трећој четвртини не предаје јер је у 25. минуту имао плус четири 53:49, али гости поново преокрећу резултат у своју корист и у посљедњих десет минута ушло се са 65:70.

Домаћин је нон-стоп био у игри и у 35. минуту је повео 75:74, али тројком Ђурасовића се резултат поново окренуо у корист Леотара 75:77, а домаћин је још једном запријетио у 37. минуту када је дошло до изједначења 79:79.

Тројком Милидраговића гости су поново дошли у вођство 79:82 које до краја утакмице нису испуштали. На тај начин су дошли до заслужене побједе.

Најефикаснији код домаћина били су Госнелл са 23 коша, али је Гутаљ имао дабл-дабл учинак од 21 коша и 11 скокова, а код побједника најефикаснији су били Миловић и Милидраговић са 21 кошем и Ђурасовић са 15 кошева.

У наредном колу у Требињу гостује КК "Борац" из Бања Луке.

КК "Приједор Спартак": Станковић 10, А. Бојанић 7, Лулић 13, Госнелл 23, Гутаљ 21, Лончар 6, Гаврановић, К. Вучинић 7, Тодоровић, Дражић 3, Крагуљ, Вукић. Тренер: Данило Палалић.

КК "Леотар": Ђурасовић 15, Аџић, Рикало 4, Глоговац 4, Шакотић 14, Милидраговић 21, Ђ. Вучинић, Миловић 21, Крстајић 5, Милановић 9, В. Бојанић 2. Тренер: Марко Ичелић.