U 20. kolu Premijer lige u Prijedoru je KK "Prijedor Spartak" poražen od KK "Leotar" 90:95 (30:21, 15:28, 20:21, 25:25). Trebinjci su tako došli do devete pobjede.

Domaćin je furiozno počeo jer je nakon početnog rezultata 2:2 u petom minutu imao plus 11 — 15:4, a prednost je domaćin održavao tokom prvih deset minuta. Ovaj period završio je rezultatom 30:21.

Tokom druge četvrtine gosti polako smanjuju razliku i u 15. minutu je 34:30. Leotar izjednačuje rezultat 90 sekundi do odlaska na odmor na 42:42, a zatim i na 45:45 i u posljednjih 60 sekundi napravio je razliku 0:4 i sa rezultatom 45:49 odlazi se na poluvrijeme.

Domaćin se u trećoj četvrtini ne predaje jer je u 25. minutu imao plus četiri 53:49, ali gosti ponovo preokreću rezultat u svoju korist i u posljednjih deset minuta ušlo se sa 65:70.

Domaćin je non-stop bio u igri i u 35. minutu je poveo 75:74, ali trojkom Đurasovića se rezultat ponovo okrenuo u korist Leotara 75:77, a domaćin je još jednom zaprijetio u 37. minutu kada je došlo do izjednačenja 79:79.

Trojkom Milidragovića gosti su ponovo došli u vođstvo 79:82 koje do kraja utakmice nisu ispuštali. Na taj način su došli do zaslužene pobjede.

Najefikasniji kod domaćina bili su Gosnell sa 23 koša, ali je Gutalj imao dabl-dabl učinak od 21 koša i 11 skokova, a kod pobjednika najefikasniji su bili Milović i Milidragović sa 21 košem i Đurasović sa 15 koševa.

U narednom kolu u Trebinju gostuje KK "Borac" iz Banja Luke.

KK "Prijedor Spartak": Stanković 10, A. Bojanić 7, Lulić 13, Gosnell 23, Gutalj 21, Lončar 6, Gavranović, K. Vučinić 7, Todorović, Dražić 3, Kragulj, Vukić. Trener: Danilo Palalić.

KK "Leotar": Đurasović 15, Adžić, Rikalo 4, Glogovac 4, Šakotić 14, Milidragović 21, Đ. Vučinić, Milović 21, Krstajić 5, Milanović 9, V. Bojanić 2. Trener: Marko Ičelić.