У 19. колу Прве лиге Републике Српске у Војковићима је домаћин ФК "Фамос" побиједио ФК "Леотар" резултатом 2:0 (1:0). Овом побједом Фамос је претекао Требињце који се након овог пораза налазе на осмом мјесту са 30 бодова.

Домаћини су повели у 18. минуту када је Шушњар у свом шеснаестерцу направио прекршај над Алонза Пеартом, а судија Таборин показао на најстрожу казну. Једанаестерац је извео Стјепановић и своју екипу довео у вођство од 1:0.

Гости су имали шансу да у самом финишу првог полувремена прво преко Татара, а након тога и Колака изједначе, али у томе нису успјели. Тако се на паузу отишло са минималним вођством од 1:0.

Домаћин је свој други гол дао у 57. минуту када је након одличне асистенције Пеарта, Шарић погодио мрежу гостију за 2:0.

До краја утакмице није било промјене па је домаћин дошао до десете побједе.

У наредном колу у Требиње долази екипа НК "Омарска".

Спортски центар "Војковићи", 150 гледалаца. Главни судија: Марко Таборин (Зворник). Помоћници: Радмило Вуковић (Бијељина) и Славиша Глиговић (Добој). Делегат: Вељко Радовановић (Бањалука). Жути картони: Вранешић и Перовић (Фамос), а Колак и Милић (Леотар).

ФК "Фамос": Терзић, Абрего, Тиро, Шарић (од 65. минута Шкрба), Стјепановић (од 81. минута Куљанин), Пеарт (од 67. минута Перовић), Марковић, Лазић, Блажић, Даниловић, Хркало (од 85. минута Вранешић).

ФК "Леотар": Видаковић, Бабић, Ђудерија (од 70. минута Глоговац), Бегић, Колак (од 70. минута Панџић), Леко, Татар, Шушњар (од 62. минута Паранос), Васиљевић, Милић, Максић (од 74. минута Капор).