У 19. колу Друге лиге Републике Српске група југ у Рудом је истоимени клуб малог фудбала изгубио од КМФ "Академац" резултатом 4:7 (2:4).

Играло се десет минута, али без голова, када се затресла мрежа гостију два пута и то преко Драгичевића и Микавице. Та предност се истопила за седам минута јер је Академац дао два гола и то преко Дејана Јањоша у 14. и 17. минуту.

Ту се гости нису зауставили и већ у 18. минуту голом Огњена Шешеља повели су са 2:3, а у 19. минуту Лојовић је дао и четврти гол за госте. Тако се на одмор отишло са резултатом 2:4.

Требињци су свој пети гол дали у 30. минуту преко Предрага Шешеља, а његов брат Огњен је у 35. минуту дао и шести гол. Коначан резултат поставио је Лојовић у 40. минуту.

Након овог кола Требињци се налазе на првом мјесту са 48 бодова.

У наредном колу Академац је домаћин екипи КМФ "Јахорина" из Пала.

Први судија: Марко Домазет (Источна Илиџа), а други судија Слађан Дошло. Делегат: Милован Марковић (Вишеград).

КМФ "Рудо": Јаковљевић, Тасић, Ћирковић, ЦВеровић, Митровић, Микавица, Драгичевић, Ђерић, Станчић, Ћуповић, Токовић, Новаковић.

КМФ "Академац": Степановић, Јањош, Беловић, П. Шешељ, О. Шешељ, Антуновић, Аћимовић, Лојовић, Милошевић, Милојевић.