U 19. kolu Druge lige Republike Srpske grupa jug u Rudom je istoimeni klub malog fudbala izgubio od KMF "Akademac" rezultatom 4:7 (2:4).

Igralo se deset minuta, ali bez golova, kada se zatresla mreža gostiju dva puta i to preko Dragičevića i Mikavice. Ta prednost se istopila za sedam minuta jer je Akademac dao dva gola i to preko Dejana Janjoša u 14. i 17. minutu.

Tu se gosti nisu zaustavili i već u 18. minutu golom Ognjena Šešelja poveli su sa 2:3, a u 19. minutu Lojović je dao i četvrti gol za goste. Tako se na odmor otišlo sa rezultatom 2:4.

Trebinjci su svoj peti gol dali u 30. minutu preko Predraga Šešelja, a njegov brat Ognjen je u 35. minutu dao i šesti gol. Konačan rezultat postavio je Lojović u 40. minutu.

Nakon ovog kola Trebinjci se nalaze na prvom mjestu sa 48 bodova.

U narednom kolu Akademac je domaćin ekipi KMF "Jahorina" iz Pala.

Prvi sudija: Marko Domazet (Istočna Ilidža), a drugi sudija Slađan Došlo. Delegat: Milovan Marković (Višegrad).

KMF "Rudo": Jakovljević, Tasić, Ćirković, CVerović, Mitrović, Mikavica, Dragičević, Đerić, Stančić, Ćupović, Toković, Novaković.

KMF "Akademac": Stepanović, Janjoš, Belović, P. Šešelj, O. Šešelj, Antunović, Aćimović, Lojović, Milošević, Milojević.