У 19. колу Првенства БиХ у Спортској дворани "Милош Мрдић" КК "Леотар" је изгубио од КК "Младост" из Мркоњић Града 71:90 (16:23, 18:29, 11:22, 16:26) . Ово је био заслужени пораз домаћина и њихова катастрофална игра, а водили су само једном у другом минуту и то 4:2.

Након овог кола Требињци су остали на осам побједа и 11 пораза, а екипа Младости је дошла до 8 побједе и има утакмицу мање.

Повели су гости 0:2, али је домаћин повео са 4:2 кошевима Ђурасовића. Гости преокрећу резултат и у петом минуту имају плус шест 4:10, а прва четвртина завршава са седам кошева вишка у корист гостију 16:23.

Током друге четвртине расте предност гостију тако да је у 15. минуту било 24:47, а на полувријеме се отишло са резултатом 34:52. Требињци у трећој четвртини нису ништа промијенили у својој игри, а гости повећавају предност тако да се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 45:74.

Мало боље су заиграли домаћини у четвртој четвртини и добили је у своју корист са десет кошева разлике 26:16 тако да је крајњи резултат 71:90.

Код Требињаца дабл-дабл учинак имао је Милидраговић који је дао 11 кошева и имао 10 скокова, а најефикаснији је био Шакотић са 15 кошева, а код гостију је шест играча имало двоцифрени кош учинак, а најефикаснији је био Ћуп са 17 кошева.

У наредном колу Требињци гостују у Приједору гдје их дочекује КК "Приједор-Спартак".

КК "Леотар": Ђурасовић 5, Милидраговић 11, Глоговац 2, Шакотић 15, Миловић 8, Гобовић, Аџић 2, Марковић 6, Рикало 10, Крстајић 2, Милановић 2, Бојанић 8. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Младост": Алексић 16, Шпаго 12, Поповић 10, Ћуп 17, С. Миловановић 10, Гогић, Д. Марковић, Сивоњић 4, Ђуровић 7, Микавица 14. Тренер: Горан Сладојевић.