Akademac.JPG

У 18. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу група југ КМФ "Академац" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио КМФ "Љубиње" резултатом 6:1 (3:1). Након овог кола Академац је и даље на првом мјесту са 45 бодова.

Домаћин је одмах на почетку утакмице показао ко је лидер на табели јер су у првом минуту преко Предрага Шешеља повели са 1:0. Само два минута касније Јањош је повисио резултат на 2:0, а Милошевић је у 11. минуту дао и трећи гол за своју екипу.

Прије одласка на одмор гости су смањили преко Шијаковића на 3:1 и са тим резултатом отишло се на полувријеме.

Јањош је својим другим голом на утакмици у 22. минуту повисио на 4:1, а аутоголом Шијаковића гости су по пети пут вадили лопту из мреже у 31. минуту.

Коначан резултат 6:1 поставио је Огњен Аћимовић у 32. минуту.

Треба напоменути да се сутра /недјеља/ са почетком у 16.30 часова у Спортској дворани "Милош Мрдић" игра 7. коло Премијер лиге У-19 у коме играју КМФ "Академац" и МНК "Сељак" из Ливна.

Спортска дворана "Милош Мрдић", 100 гледалаца. Први судија: Душан Берак, други судија: Страхиња Вуковић (оба из Требиња). Делегат: Далибор Ступић (Требиње).

КМФ "Академац": Миладиновић, Јањош, Беловић, П. Шешељ, О. Шешељ, Степановић, Аћимовић, Лојовић, Милошевић, Милојевић.

КМФ "Љубиње": Пецељ, Н. Ликић, Шкрба, Круљ, Шијаковић, М. Лоикић, Новопкмет, Милојевић.