У 17. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу група југ у Требињу је КМФ "Захумље" славило резузлтатом 8:0 (4:0) над КМФ "Гласинац" из Сокоца. Након овог кола Захумље се и даље налази на другом мјесту са 37 бодова уз гол разлику 94:34.

Гледаоци су уживали у лијепопј игри Требињаца, а могли су да виде осам голова по четири у оба полувремена.

Већ у другом минуту Милидраговић је начео мрежу гостију, а у 10. минуту исти играч повисио је на 2:0. Хет трик Милидраговић је остварио у 14. минуту, а четврти гол је дјело Вујовића у 17. минуту игре.

Са резултатом 4:0 отишло се на полувријеме.

Током другог полувремена Леотар није стајао јер је већ у 21. минуту голом Бегенишића било 5:0, а у 24. минуту голом Вујовића 6:0. Милидраговић је својим четвртим голом на утакмици (а 21 у првенству) повисио на 6:0. Милидраговић је свој пети гол дао у 25. минуту, а коначан резултат поставио је Вујовић у 29. минуту меча.

У наредном колу Требињци су гости у Источноим Сарајеву екипи КМФ "Танго 2".

Спортска дворана "Милош Мрдић", 100 гледалаца. Први судија: Ранко Вулић, а други судија: Дејан Поповић (оба Требиње). Делегат: Миљан Вујадиновић. Жути картон: Вујовић (Захумље), а Гладанац и Гашевић(Гласинац).

КМФ "Захумље": Тубић, Милидраговић, Бегенишић, Цимирот, Срђан Андрић, Дабарчић, Саво Андрић, Нинковић, Вујовић, Тадић, Ристић, Миладиновић.

КМФ "Гласинац": Крунић, Гладанц, Вишњић, Вуковић, Гашевић, Добриловић, Чолаковић.