У 17. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу група југ у Фочи је КМФ "Медицински факултет" изгубио од КМФ "Академац" 1:4 (0:1). Ово је 14 побједа Требињаца који се налазе на првом мјесту са 42 бода и гол разликом 67:32.

Гледаоци су у првих 20 минута могли да виде само један гол и то на почетку утакмице у другом минуту, а дао га је Александар Беловић. Минималним вођством гостију 0:1 отишло се на полувријеме.

Гости су дуплирали вођство у 24. минуту преко П. Шешеља, а два минута касније домаћин је смањио голом Дракула. Милошевић је у 30. минуту дао трећи, а четврти гол за Академац.

Други гол на утакмици дао је у 34. минуту П. Шешељ.

До краја утакмице резултат се није мијењао тако да су Требињци дошли до заслужене побједе у гостима од 1:4.

У наредном колу у Требиње долази КМФ "Љубиње".

Спортска дворана, 70 гледалаца. Први судија: Душан Берак, а други судија Страхиња Вуковић (оба Требиње). Делегат: Немања Ковачевић (Фоча). Жути картони: Дракул и Перишић (Медицински факултет).

КМФ "Медицински факултет": Вилотић, Симовић, Перишић, Бокоњић, Остојић, Ружић, Дракул, Лазовић.

КМФ "Академац": Степановић, Јањош, Беловић, П. Шешељ, Милошевић, Миладиновић, Аћимовић, О. Шешељ, Милојевић, Лојовић, Чечур.