U 17. kolu Druge lige Republike Srpske u futsalu grupa jug u Foči je KMF "Medicinski fakultet" izgubio od KMF "Akademac" 1:4 (0:1). Ovo je 14 pobjeda Trebinjaca koji se nalaze na prvom mjestu sa 42 boda i gol razlikom 67:32.

Gledaoci su u prvih 20 minuta mogli da vide samo jedan gol i to na početku utakmice u drugom minutu, a dao ga je Aleksandar Belović. Minimalnim vođstvom gostiju 0:1 otišlo se na poluvrijeme.

Gosti su duplirali vođstvo u 24. minutu preko P. Šešelja, a dva minuta kasnije domaćin je smanjio golom Drakula. Milošević je u 30. minutu dao treći, a četvrti gol za Akademac.

Drugi gol na utakmici dao je u 34. minutu P. Šešelj.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao tako da su Trebinjci došli do zaslužene pobjede u gostima od 1:4.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KMF "Ljubinje".

Sportska dvorana, 70 gledalaca. Prvi sudija: Dušan Berak, a drugi sudija Strahinja Vuković (oba Trebinje). Delegat: Nemanja Kovačević (Foča). Žuti kartoni: Drakul i Perišić (Medicinski fakultet).

KMF "Medicinski fakultet": Vilotić, Simović, Perišić, Bokonjić, Ostojić, Ružić, Drakul, Lazović.

KMF "Akademac": Stepanović, Janjoš, Belović, P. Šešelj, Milošević, Miladinović, Aćimović, O. Šešelj, Milojević, Lojović, Čečur.