У 16. колу Друге лиге Републике Српске група југ у футсалу у Вишеграду је ФК "Вишеград" изгубио од КМФ "Захумље" 1:4.

Након ове побједе Требињци се налазе на другом мјесту са 34 бода и гол разликом 86:33.

Повели су Требињци голом Бегенишића у 15. минуту Минималним вођством гостију отишло се на одмор.

У току другог полувремена мреже су се затресле четири пута. Милидраговић је у 23. минуту повисио вођство на 0:2, а само два минута касније аутоголом Батинића гости воде 0:3.

Четврти гол је дјело Огњена Милидраговића у 27. минуту, а домаћин је успио да смањи резултат у 36. минуту преко Филиповића.

У наредном колу у Требиње долази КМФ "Гласинац" из Сокоца.

Први судија: Бојан Пејић (Соколац), а дсруги судија Немања Јовичић (Источно Сарајево). Делегат: Милован Марковић (Вишеград). Жути картон: Вукотић (Вишеград).

ФК "Вишеград": Ајдер, Вукотић, Филиповић, Д. Нинковић, Крсмановић, Стефан Андрић, Батинић, Сарић, Б. Нинковић, Баранац.

КМФ "Захумље": Тубић, Милидраговић, Бегенишић, Цимирот, Срђан Андрић, Дабарчић, Саво Андрић, В. Нинковић, Вујовић, Ристић, Ћурић.