U 16. kolu Druge lige Republike Srpske grupa jug u futsalu u Višegradu je FK "Višegrad" izgubio od KMF "Zahumlje" 1:4.

Nakon ove pobjede Trebinjci se nalaze na drugom mjestu sa 34 boda i gol razlikom 86:33.

Poveli su Trebinjci golom Begenišića u 15. minutu Minimalnim vođstvom gostiju otišlo se na odmor.

U toku drugog poluvremena mreže su se zatresle četiri puta. Milidragović je u 23. minutu povisio vođstvo na 0:2, a samo dva minuta kasnije autogolom Batinića gosti vode 0:3.

Četvrti gol je djelo Ognjena Milidragovića u 27. minutu, a domaćin je uspio da smanji rezultat u 36. minutu preko Filipovića.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KMF "Glasinac" iz Sokoca.

Prvi sudija: Bojan Pejić (Sokolac), a dsrugi sudija Nemanja Jovičić (Istočno Sarajevo). Delegat: Milovan Marković (Višegrad). Žuti karton: Vukotić (Višegrad).

FK "Višegrad": Ajder, Vukotić, Filipović, D. Ninković, Krsmanović, Stefan Andrić, Batinić, Sarić, B. Ninković, Baranac.

KMF "Zahumlje": Tubić, Milidragović, Begenišić, Cimirot, Srđan Andrić, Dabarčić, Savo Andrić, V. Ninković, Vujović, Ristić, Ćurić.