У 14. колу Друге лиге Републике Српске у футсалу КМФ "Калиновик" је у Војковићима изгубио од КМФ "Академац" резултатом 3:8 (2:6). Требињци су се на овај начин реванширали екипи из Калиновика која их је у јесењем дијелу побиједила са 2:1 и нанијела им једини пораз у досадашњем дијелу првенству.

Овом побједом Академац је учврстио позицију на првом мјесту са 36 бодова, а на другом је КМФ "Захумље" са 28 бодова и утакмицом мање, док је КМФ "Калиновик" на трећем мјесту са 25 бодова.

Требињци су почели фуриозно јер су већ у првом минуту преко Милошевића повели са 0:1, а у петом минуту Лојовић је дао други гол за своју екипу.

Домаћини су смањили у седмом минуту, а гол је дао Ћеранић. Тепавчевић је својим аутоголом довео госте у вођство у 12. минуту на 1:3, а Милошевић само минут касније даје и четврти гол за госте.

Лојовић својим другим голом у 17. минуту доводи своју екипу у вођство 1:5, а у 18. минуту голом Лончаревића домаћин смањује на 2:5. Шести гол за госте дао је П. Шешељ у 19. минуту.

Резултатом 2:6 отишло се на полувријеме.

Беловић је у 24. минуту повисио вођство на 2:7, а Галинац у 29. минуту смањио на 3:7. Својим другим голом у 34. минуту Предраг Шешељ је поставио коначан резултат 3:8.

У наредном колу Академац је домаћин КМФ "Раднички" из Новог Горажда.

Спортски центар "Војковићи", 50 гледалаца. Први судија: Марко Домазет (Источна Илиџа). Други судија: Мирослав Бјелица (Трново). Делегат: Горан Андрић. Жути картони: Трифковић (Калиновик), а П. Шешељ (Академац).

КМФ "Калиновик": В. Тепавчевић, Ковчевић, Трифковић, Дроца, Д. Тепавчевић, Ћеранић, Галчинац, Сладоје, Б. Мандић, Лончаревић.

КМФ "Академац": Степановић, Беловић, П. Шешељ, Милошевић, Зечевић, Миладиновић, Миладиновић, Ж. Мандић, О. Аћимовић, О. Шешељ, Лојовић, Милојевић.